Aktualności

Jeśli rozpoznajesz tego mężczyznę, skontaktuj się z policjantami

Szczecińscy policjanci proszą o kontakt w sprawie informacji mogących przyczynić się do ustalenia tożsamości osoby przedstawionej na wizerunku. Jest to mężczyzna w wieku około 30-35 lat, średniej budowy ciała, z bardzo krótkimi włosami.

Wczoraj (05.01.2020r.) około godz. 18:10 przy ul. Heleny w Szczecinie, nieznany mężczyzna wsiadł do taksówki i kierował groźby karalne w celu zmuszenia kierowcy do określonego działania polegającego na wykonaniu kursu, po czym dokonał zaboru pojazdu w celu krótkotrwałego użycia, który porzucił przy ul. Lenartowicza w Szczecinie. Szczecińska policja prowadzi w tej sprawie postępowanie.

Podejrzewany mężczyzna jest w wieku około 30-35 lat, średniej budowy ciała, włosy bardzo krótkie koloru ciemny blond z wygolonymi bokami, brak zarostu na twarzy, ubrany w skórzaną kurtkę koloru czarnego, spodnie typu jeans wytarte na nogawkach. Mężczyzna miał przy sobie czarną torbę sportową.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu, bądź były świadkiem zdarzenia, proszone są o stawienie się osobiście w budynku Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo w Szczecinie, przy al. Papieża Jana Pawła II 37, pok. nr 226, lub telefonicznie dzwoniąc pod numer tel. (91) 82 14 578.

 

ZKS KMP