Poszukujemy świadków zdarzenia - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Szczecinie

Aktualności

Poszukujemy świadków zdarzenia

Policjanci Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie wykonują czynności w śledztwie prowadzonym pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin Śródmieście, w sprawie dotyczącej usiłowania zabójstwa.

Przypomnijmy. Do zdarzenia doszło w nocy 3 kwietnia 2019 roku, przy Placu Zwycięstwa w Szczecinie. Podejrzany o ten czyn dokonał uszkodzenia ciała nożem pokrzywdzonego, a następnie bezpośrednio po tym zdarzeniu, na przystanku autobusowym w pobliżu Medicusa (kierunek Al. Wojska Polskiego), naruszył nietykalność cielesną drugiej nieustalonej do tej pory osoby. W związku z powyższym policjanci proszą tę osobę o pilny kontakt z KP Szczecin Niebuszewo.

Funkcjonariusze zwracają się również z prośbą do świadków przedmiotowych zdarzeń, bądź jeśli znają istotne dla sprawy okoliczności, także proszone są o kontakt z prowadzącym sprawę pod nr telefonu 91 82 13 570, bądź osobiste stawiennictwo w Komisariacie Policji Niebuszewo (Wydział Dochodzeniowo – Śledczy KMP w Szczecinie), przy ulicy Jana Pawła II 37, pokój nr 213.

 

ZKS KMP