Aktualności

Stał za barierkami mostu – został ściągnięty przez patrol ze szczecińskiej drogówki

O dużym szczęściu może mówić 18 – latek, mieszkaniec naszego województwa, który wczoraj w godzinach popołudniowy wzbudził zainteresowanie policjantów z Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie. Młody mężczyzna stał za barierkami mostu na jednym z miejskich wiaduktów. Dzięki niezwłocznej interwencji policjantów oraz ratowników medycznych nie doszło do tragedii.

Policjanci ze szczecińskiej drogówki st. post. Natalia Kolankowska oraz sierż. sztab. Adam Berdzik niejednokrotnie udowodnili, że są niezawodnym patrolem. Funkcjonariusze tym razem również nie zawiedli. Mundurowi na chwilę przed zakończeniem służby usłyszeli komunikat podawany przez Operatora Służby Dyżurnej. Na jednym z miejskich wiaduktów, za barierkami ma stać mężczyzna, który najprawdopodobniej chce skoczyć z mostu.

Policjanci niezwłocznie zmienili kierunek jazdy, podejmując interwencję wobec mężczyzny. Dzięki natychmiastowej reakcji funkcjonariuszy oraz ratowników medycznych, którzy również zostali wezwani na miejsce, nie doszło do nieszczęścia.

18 – latek został przekazany ratownikom, a następnie trafił pod opiekę lekarza.

 

ZKS KMP