Aktualności

Rozpoznajesz mężczyznę ze zdjęcia? Zgłoś się na Komisariat Policji Szczecin – Śródmieście!

Policja prosi o kontakt osoby, które posiadają jakąkolwiek wiedzę i informacje o sprawcy przestępstwa. Jest to młody mężczyzna w wieku około 20-30 lat, który w chwili zdarzenia miał krótko obcięte, ciemne włosy.

Referat do Walki z Przestępczością Gospodarczą Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego w Komisariacie Policji Szczecin-Śródmieście prowadzi pod nadzorem Prokuratury Rejonowej Szczecin-Śródmieście postępowanie przygotowawcze w sprawie doprowadzenia w okresie od 14 grudnia 2018 roku do 14 marca 2019 roku w nieustalonym miejscu do niekorzystnego rozporządzenia Nest Bank S.A. z siedzibą w Warszawie jego mieniem własnym, wprowadzając w błąd ww spółkę co do tożsamości osoby zaciągającej pożyczkę poprzez posłużenie się podrobionym dowodem osobistym oraz podrobienie paraf i podpisów na umowie przedmiotowej pożyczki.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę ze zdjęcia proszone są o zgłoszenie się do Komisariatu Szczecin-Śródmieście przy ul. Kaszubskiej 35 w Szczecinie lub skontaktowanie się z funkcjonariuszem prowadzącym postępowanie pod numerem tel. (91) 821-23-68.

ZKS KMP