Aktualności

XIV Mistrzostwa Polski Policjantów – Maraton Dębno 2016 ( zaproszenie)

3 kwietnia 2016 r. o godz. 11:00 odbędzie się 43 edycja międzynarodowego maratonu Dębno 2016. Równolegle już po raz 14 wystartują w ramach tej imprezy policjantki i policjanci z całej Polski.

W  ubiegłym roku podczas  międzynarodowych zmagań na starcie stanęło ponad 2000 uczestników zawodników, w tym ponad 110  policjantek i policjantów z całego kraju.

Na mecie policyjnych mistrzostw  w 2015 roku jako pierwszy pojawił się  Piotraschke Paweł ze Szkoły Policji w Słupsku. Drugi na mecie zameldował się Burghardt Jakub, który reprezentował  Komendę Wojewódzką w Krakowie. Natomiast na miejscu trzecim uplasował się Wróbel Łukasz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. 
Ze startujących w maratonie reprezentantów województwa zachodniopomorskiego najlepszy był Rutkowski Stanisław z KP Szczecin Nad Odrą, drugi przybiegł na metę Jacek Wójcik z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie  a trzeci zameldował się Myszkowski Jan z KPP w Wałczu. 
Drużynowo I miejsce zajęli policjanci z KWP w Krakowie, II miejsce funkcjonariusze z Szkoły Policji w Słupsku a III mundurowi z KWP w Szczecinie. 

Jak będzie w tym roku będzie można się przekonać już w najbliższą niedzielę. Start o godz. 11:00!

Zapraszamy do kibicowania!!! 

st. asp.  Irena Kornicz