Aktualności

Jechał autem w bieliźnie i wiózł konkubinę z dzieckiem. Był kompletnie pijany

Kolejny pijany kierowca wyeliminowany z ruchu. Zatrzymany w Szczecinie mężczyzna kierował autem w stanie nietrzeźwości, wiózł kobietę i dziecko. Stracił już prawo jazdy, bo miał ponad dwa i pół promila alkoholu w organizmie. Teraz odpowie przed sądem.

Wczoraj około godziny 21:00 policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie zatrzymali do kontroli pojazd, którego kierujący przekroczył dozwoloną prędkość w terenie zabudowanym. Podejmując interwencję bardzo się zdziwili, gdyż kierujący miał na sobie tylko bieliznę, a z pojazdu wydobywała się silna woń alkoholu. Mężczyzna został przebadany na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. Badanie potwierdziło przypuszczenia policjantów, szczecinianin miał prawie dwa i pół promila alkoholu.

Podczas interwencji pijany 46 – latek zachowywał się agresywnie, znieważył policjantów wielokrotnie. Noc spędził w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych i za popełnione przestępstwa odpowie teraz przed sądem.

Na tylnym siedzeniu pojazdu razem z dzieckiem siedziała konkubina kierującego, która.. też była nietrzeźwa. O zdarzeniu został powiadomiony Sąd Rodzinny.

 

ZKS KMP