Aktualności

Komendant komisariatu wraz z naczelnikiem wydziału kryminalnego zatrzymali sprawcę przestępstwa

Trzy miesiące spędzi w areszcie 34 – letni mężczyzna, który usłyszał zarzut rozboju. Został zatrzymany przez komendanta oraz naczelnika wydziału kryminalnego Komisariatu Policji – Szczecin Nad Odrą. Szczecinianin jest znany policjantom z wcześniejszych konfliktów z prawem.

Kilka dni temu w godzinach popołudniowych, przy jednej z ulic na terenie Szczecina, do poszkodowanego podszedł mężczyzna i grożąc pobiciem zażądał wydania posiadanych rzeczy osobistych. Sprawca zdołał ukraść telefon komórkowy oraz pieniądze.

Od początku sprawą zajęli się kryminalni z Komisariatu Szczecin Nad Odrą. Funkcjonariusze zbierali informacje i analizowali zabezpieczone dowody. Dzięki sprawnie przeprowadzonym działaniom mężczyzna został zatrzymany. Rozpoznali i zatrzymali go naczelnik Wydziału Kryminalnego Komisariatu Policji Szczecin - Nad Odrą oraz komendant komisariatu. Policjanci zauważyli go w rejonie miejsca zdarzenia. Jego rysopis idealnie odpowiadał sprawcy przestępstwa.

Nie jest to pierwsze starcie z wymiarem sprawiedliwości 34-latka, mężczyzna był już karany za podobne przestępstwa. Teraz najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

 

ZKS KMP