Sobotnie festyny na terenie naszego miasta - Aktualności - Komenda Miejska Policji w Szczecinie

Aktualności

Sobotnie festyny na terenie naszego miasta

Funkcjonariusze szczecińskiej Policji, wzięli udział w festynach rodzinnych, które odbyły się w zeszłą sobotę przy ul. Chobolańskiej 20, Wawrzyniaka 5, Wiatracznej, Skwerze Janiny Szczerskiej, Alei Kwiatowej oraz w parku im. F. Chopina w Szczecinie

W sobotnich festynach udział wzięli funkcjonariusze wszystkich pięciu szczecińskich Komisariatów oraz funkcjonariusze Komendy Wojewódzkiej i Miejskiej Policji w Szczecinie. 
Policjanci z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego KMP, aktywnie uczestniczyli w festynach, przekazując wiedzę na temat bezpieczeństwa osobom w różnym wieku. Dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych uczestników festynów, cieszyła się wielkoformatowa gra w bezpieczeństwo. Był to najlepszy przykład zabawy poprzez naukę. Za każdą dobrą odpowiedź, można było otrzymać drobny upominek. Policjanci z podległych Komisariatów, znakowali przedmioty wartościowe i zaprezentowali pokaz sprzętu służbowego. Przekazywano także materiały informacyjno – edukacyjne. Były również miejsca, w których pojawiły się partole konne.

 

Wyk/Opr. M.M.