Aktualności

Uszkodził pojazdy w centrum Szczecina, teraz odpowie przed sądem

Data publikacji 31.12.2019

Szczecińscy kryminalni zatrzymali sprawcę uszkodzenia kilkunastu pojazdów na terenie miasta. Dysponując jedynie wizerunkiem osoby szybko ustalili personalia mężczyzny. Prokurator przedstawił już zatrzymanemu zarzuty.

Do zniszczenia kilkunastu pojazdów przyznał się typowany przez mundurowych młody mieszkaniec naszego miasta. Był zaskoczony, kiedy policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podjęli wobec niego czynności. Swoje zachowanie tłumaczył stanem nietrzeźwości.

Sprawa od początku była traktowana przez szczecińskich funkcjonariuszy priorytetowo z uwagi na rozmiar zniszczeń. W wyniku profesjonalnie przeprowadzonych działań operacyjno – rozpoznawczych kryminalni szybko ustalili dane osobowe sprawcy uszkodzenia powłoki lakierniczej kilkunastu pojazdów w szczecińskim Śródmieściu. Mężczyźnie przedstawiono już zarzuty – prokurator zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego oraz poręczenie majątkowe w wysokości 3000 złotych. Teraz sprawą zajmie się sąd.

 

ZKS KMP

  • policjant i zatrzymany
  • zatrzymany
  • zatrzymany

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 25.32 MB)

Powrót na górę strony