Aktualności

O krok od tragedii – szczecińscy policjanci uratowali życie

Data publikacji 25.06.2021

Szybka reakcja, spostrzegawczość oraz współpraca funkcjonariuszy ze Sztabu Policji i Ruchu Drogowego, pozwoliła uratować mężczyznę który, w chwili słabości próbował targnąć się na swoje życie.

Policjanci Komendy Miejskiej po raz kolejny udowodnili, że życie ludzkie jest wartością nadrzędną. Informacje o oddaleniu się z domu z myślami samobójczymi 22 – latka otrzymali przed północą szczecińscy policjanci.

Próbę samobójczą przez kamery monitoringu zauważyli funkcjonariusze ze Sztabu Policji. Niezwłocznie skierowali w te miejsce mundurowych z drogówki, którzy potwierdzili, że na jednym z wiaduktów po drugiej strony barierki siedzi mężczyzna.

Dzięki szybkiej i profesjonalnie przeprowadzonej interwencji policjantów, 22 - latek został wciągnięty na kładkę dla pieszych i na szczęście nie doszło w tym przypadku do tragedii. Desperat był nietrzeźwy i został przekazany pod opiekę lekarzy.

Jeśli wydaje Ci się, że nie ma możliwości rozwiązania Twoich problemów, a żadne metody nie przynosiły efektów, to skorzystaj z pomocy osób lub instytucji, których przedstawiciele są gotowi znaleźć rozwiązanie. Takim wsparciem służą także dzielnicowi, którzy pokierują nas do odpowiedniej placówki.

 

ZKS KMP

 

Powrót na górę strony