Aktualności

Zatrzymani włamywacz i poszukiwany podczas działań Bezpieczne Osiedle na terenie Komisariatu Policji Szczecin - Nad Odrą

Data publikacji 19.11.2021

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin - Nad Odrą w ramach obchodowej służby wraz z funkcjonariuszami z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego oraz policjantami z Wydziału Ruchu Drogowego, Strażą Miejską i Przedstawicielami Rady Osiedla Żelechowo - przeprowadzili kolejne działania „Bezpieczne Osiedle”. Cykliczne działania przeprowadzane są w celu poprawy bezpieczeństwa i walki z przestępczością.

Szczególnie poddano kontroli obiekty handlowe, centra, dyskonty, pętle autobusowe i tramwajowe pod kątem przestrzegania przepisów epidemicznych oraz kontrolowano miejsca zagrożone z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa a także zagrożone rejony dzielnicowych.

Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin – Nad Odrą przeprowadzili kontrole rejonów parkingów osiedlowych, parków, ogrodów działkowych i altanek pod kątem kradzieży i przebywania osób bezdomnych i poszukiwanych.

Dzielnicowi Osiedla Żelechowo i Osiedla Skolwin w ramach prowadzonych czynności ustalili miejsce ukrywania się 29 - letniego mężczyzny poszukiwanego przez Sąd Rejonowy Szczecin - Centrum w celu odbycia kary pozbawienia wolności za przestępstwo z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Ponadto mundurowi z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego KP Szczecin - Nad Odrą w ramach działań Bezpieczne Osiedle zatrzymali mężczyznę podejrzanego o włamania do altanek na terenie Ogrodów Działkowych przy ul. Wilczej. Policjanci odzyskali skradzione mienie.

 

kom. SF/ZKS KMP

  • Zatrzymani włamywacz i poszukiwany podczas działań Bezpieczne Osiedle na terenie Komisariatu Policji Szczecin - Nad Odrą
Powrót na górę strony