Aktualności

Na co dzień policjantka Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno, ale po służbie również aktywna zawodowo – podczas zakupów ujęła złodzieja na gorącym uczynku

Reakcja na łamanie prawa nawet w dniu wolnym od służby to dowód na to, że policjantem jest się 24 godziny na dobę. Tym razem dowiodła tego funkcjonariuszka ze szczecińskiego Pogodna, która ujęła złodzieja sklepowego.

Do zdarzenia doszło wczoraj, 6 kwietnia 2022 roku na terenie jednego ze szczecińskich sklepów. W tym czasie policjantka z Komisariatu Szczecin - Pogodno będąc w czasie wolnym od służby, robiła zakupy. W pewnym momencie zauważyła mężczyznę, który swoim zachowaniem zwracał na siebie uwagę. Po chwili wziął on z półki butelkę piwa i nie płacąc za nią, szybkim krokiem skierował się do wyjścia.


Policjantka natychmiast zareagowała. Pobiegła za mężczyzną i ujęła go przed sklepem. Sprawcą kradzieży był 37 letni mężczyzna, który został przekazany patrolowi policji wezwanemu na miejsce. Dzięki błyskawicznej i zdecydowanej reakcji policjantki będącej w czasie wolnym od służby amator cudzej własności został ukarany na miejscu przez przybyłych policjantów.


ZKS KMP

  • Na co dzień policjantka Komisariatu Policji Szczecin – Pogodno, ale po służbie również aktywna zawodowo – podczas zakupów ujęła złodzieja na gorącym uczynku
Powrót na górę strony