Aktualności

Poszukiwany 7 nakazami doprowadzenia i 2 listami gończymi 29 latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 5 lat

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście zatrzymali 29 letniego mieszkańca Szczecina, który poszukiwany był między innymi siedmioma nakazami doprowadzenia i dwoma listami gończymi. Łącznie do odbycia ma karę ponad 5 lat pozbawienia wolności. 29 latek poszukiwany był przez jednostki w całym kraju za oszustwa na portalach ogłoszeniowych.

Kryminalni z Zespołu do spraw Poszukiwań i Identyfikacji Osób Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście ustalili miejsce ukrywania się poszukiwanego łącznie 28 podstawami prawnymi 29 latka. Wczoraj wieczorem funkcjonariusze zatrzymali mieszkańca naszego miasta podczas przejażdżki rowerem.


Mężczyzna poszukiwany był od 2020 roku m.in. 7 nakazami doprowadzenia i 2 listami gończymi wydanymi przez Sądy w całej Polsce. Poszukiwany był m.in. za oszustwa na portalach ogłoszeniowych. 29 latek ukrywał się poza granicami kraju, jednak w ostatnim czasie wrócił do Polski i policjanci wpadli na jego trop. Okazało się, że ma do odsiadki łącznie ponad 5 lat pozbawienia wolności.


Szczecinianin trafi teraz do aresztu śledczego w celu odbycia zasądzonej łącznej kary pozbawienia wolności.


ZKS KMP

 

  • Poszukiwany 7 nakazami doprowadzenia i 2 listami gończymi 29 latek zatrzymany. Ma do odsiadki ponad 5 lat
Powrót na górę strony