Aktualności

Kolejne działania „Bezpieczne Osiedle” na terenie Komisariatu Nad Odrą

Bezpieczne Osiedle – pod taką nazwą funkcjonariusze Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą przeprowadzili cykliczne działania w celu poprawy bezpieczeństwa i walki z przestępczością. W działaniach dzielnicowych uczestniczyli również funkcjonariusze Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie i Straży Miejskiej.

Zapewnienie poczucia bezpieczeństwa mieszkańcom Szczecina, przeciwdziałanie kradzieżom i włamaniom do pojazdów, a także zapobieganie włamaniom do mieszkań, piwnic oraz strychów – to tylko niektóre z celów działań pod nazwą Bezpieczne Osiedle. Dzielnicowi z KP Szczecin Nad Odrą szczegółowo poddali kontroli miejsca zagrożone z Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także rejony w podległych im dzielnicach.


Mundurowi przeprowadzili również wspólne patrole rejonów ogrodów działkowych pod kątem ujawnienia osób bezdomnych i poszukiwanych. Zwracali również uwagę na pętle autobusowe i tramwajowe przeciwdziałając wandalizmowi i chuligańskim wybrykom.


W trakcie działań funkcjonariusze ujawnili wykroczenia przeciwko porządkowi publicznemu i w ruchu drogowym, które w większości przypadków zostały zakończone na drodze postępowania mandatowego.


kom. S.F./ZKS KMP

  • Kolejne działania „Bezpieczne Osiedle” na terenie Komisariatu Nad Odrą
Powrót na górę strony