Aktualności

Ukradł kilkadziesiat pokryw od śmietników, teraz czeka go sprawa w sądzie

Data publikacji 02.02.2023

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo w wyniku prowadzonych czynności ustalili a następnie zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież pokryw od śmietników. Mężczyzna usłyszał już zarzuty i odpowie za swoje czyny przed sądem.

Kryminalni z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież kilkudziesięciu pokryw od śmietników. Do kradzieży dochodziło w różnych  miejscach naszego miasta. W wyniku czynności mundurowi zatrzymali 53- latka. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Policjanci, którzy pracowali nad tą sprawą ustalili, że sprawca w okresie od czerwca do grudnia ubiegłego roku ukradł kilkadziesiąt pokryw od śmietników. Funkcjonariusze na początku skupili swoją uwagę na kradzieżach dokonanych w jednym miejscu, w toku przeprowadzonych przez nich czynności ustalili, że do takich czynów dochodziło także w innych częściach Szczecina. Połączyli wszystkie te fakty i zatrzymali sprawcę.

Teraz za swoje czyny mężczyzna  odpowie przed Sądem. Za kradzież zgodnie z kodeksem karnym grozi  do 5 lat pozbawienia wolności.

 

ZKS KMP

  • Ukradł 91 pokryw od śmietników –teraz czeka go sprawa w sądzie
Powrót na górę strony