Aktualności

Szczeciński policjant w czasie wolnym zatrzymał sprawcę kilkunastu kradzieży kosmetyków

Data publikacji 13.02.2023

Policjant z Referatu Wywiadowczego KMP w Szczecinie, w czasie wolnym od służby zatrzymał sprawcę kradzieży kosmetyków. Dzięki spostrzegawczości i szybkiej reakcji funkcjonariusza 36 –latek nie dokonał kolejnej kradzieży. Mężczyzna ma na swoim koncie kilkanaście takich czynów. Za wszystkie odpowie teraz przed sądem

Funkcjonariusz ze szczecińskich „ wywiadowców” w czasie wolnym od służby będąc na zakupach w jednej z galerii  zauważył mężczyznę, który odpowiadał rysopisowi sprawcy kradzieży artykułów kosmetycznych.  Zdarzenia te miały miejsce w styczniu i lutym tego roku.

Policjant natychmiast wezwał na miejsce swoich kolegów i rozpoczął interwencję wobec mężczyzny, zatrzymując go. Okazało się, że 36- latek jest zarejestrowany na monitoringu w sklepie jak dokonuje wcześniejszych kradzieży kosmetyków i perfum.  Pracownik drogerii wycenił wszystkie kradzieże na kwotę prawie 8 tysięcy złotych.

Zbliżają się Walentynki ale taki sposób obdarowania ukochanej osoby upominkiem nie jest dobrym pomysłem, gdyż  jakakolwiek kradzież jest czynem zabronionym i nie popłaca. Teraz mężczyzna , który dokonał tych czynów odpowie za nie  przed sadem.

Policjanci już niejednokrotnie udowodnili, że nawet gdy są po służbie to w dalszym ciągu zależy im na tym, aby społeczeństwo czuło się bezpiecznie. Reagują na wszelkie przejawy zagrażające czy to życiu ludzkiemu czy też mieniu.

ZKS KMP

  • Szczeciński policjant w czasie wolnym zatrzymał sprawcę kilkunastu kradzieży kosmetyków
Powrót na górę strony