Aktualności

Zatrzymana mama z promilami

Data publikacji 26.05.2023

Policjanci ze szczecińskiej drogówki zatrzymali 39 latkę, która kierowała pojazdem mając ponad pół promila. Pani wiozła w aucie dzieci w wieku 2,5 roku oraz 5 lat. Nieodpowiedzialna mama została zatrzymana a dzieci przekazane pod opiekę taty.

Dziś rano  funkcjonariusze z Wydziału  Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie prowadzili działania „Trzeźwość” mające na celu wyeliminowanie z dróg kierowców, którzy zachowują się nieodpowiedzialnie i wsiadają za kółko po wypiciu alkoholu.

Podczas tej akcji mundurowi sprawdzili trzeźwość kierującej samochodem marki Volkswagen. Jak się okazało  39 latka była nietrzeźwa  Badanie wykazało  ponad pół promila alkoholu w organizmie. Kobieta nie jechała sama, towarzyszami jej podróży były dzieci w wieku 2,5 roku oraz 5 lat, które mama odwoziła  do żłobka i przedszkola. Szczęśliwie dzieciom nic złego się nie stało i trafiły one pod opiekę taty.

Wobec zachowania matki, swoje stanowisko niebawem przedstawi sąd rodzinny i nieletnich. Kobieta w najbliższym czasie, odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym, oprócz grzywny grozi jej zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet pozbawienie wolności do dwóch lat.

ZKS  KMP

  • Zatrzymana mama z promilami
Powrót na górę strony