Aktualności

Kierownik referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komisariatu Szczecin - Dąbie po służbie ujął sklepowego złodzieja

Do zdarzenia doszło na parkingu na terenie jednego z centrów handlowych w prawobrzeżnej części miasta. Funkcjonariusz z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego z Komisariatu w Szczecinie Dąbiu po godzinach służby wracał z synem z przedszkola przez parking centrum handlowego i ujął na gorącym uczynku mężczyznę, który okradł sklep odzieżowy.

Policjant idąc z synem zwrócił uwagę na biegnącego parkingiem mężczyznę. Za nim podążała kobieta, krzycząca „łapać złodzieja”. Funkcjonariusz natychmiast zareagował i powstrzymał uciekającego.


Złodziej został ujęty, a policjant zawiadomił kolegów będących w służbie, którzy przybyli niezwłocznie na miejsce. Towar wrócił na sklepową półkę, a sprawca kradzieży, 23 latek został ukarany mandatem karnym w wysokości 500 złotych.


ZKS KMP

  • Kierownik referatu do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komisariatu Szczecin - Dąbie po służbie ujął sklepowego złodzieja
Powrót na górę strony