Aktualności

30 tka dla Kuby i Olka za nami – ale to nie koniec naszej pomocy

Data publikacji 10.10.2023

30 – tka dla Kuby i Olka - już za nami. Policjanci i pracownicy Policji ćwiczyli dla dzieci naszych kolegów z KMP. To akcja, której celem było wsparcie naszych małych bohaterów poprzez wpłatę na konta ich zbiórek. W zamian do dyspozycji darczyńców była siłownia na terenie Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie

W dniu 10.10.2023 r. o godz. 10.00 w siłowni na terenie KMP w Szczecinie przy ul. Kaszubskiej 35 odbyła się akcja pn : „ 30 – tka dla Olka i Kuby”. Każdy kto wsparł chłopców wpłacając 30 zł na ich leczenie ( na konto zbiorek) skorzystał z siłowni.

Organizatorem całego przedsięwzięcia był Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów woj. Zachodniopomorskiego, Wydział Kadr i Szkolenia KWP w Szczecinie. Impreza odbyła się pod patronatem Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie nadinsp. Tomasza Trawińskiego.

Celem tej akcji było i nadal jest przede wszystkim udzielenie pomocy innym policjantom w realizacji zadań służbowych i wspieranie ich w rozwiązywaniu poważnych problemów osobistych. Dodatkową wartością dodatnią była także popularyzacja ćwiczeń na siłowni, jako sposobu na zdrowy styl życia, oraz promocja aktywnego wypoczynku funkcjonariuszy i Pracowników Policji .

Serdecznie dziękujemy wszystkim za udziału w akcji. W zbiórce uczestniczyli także policjanci z III Kompanii Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie, którzy przed wyjazdem do realizowania innych czynności wpłacili na zbiórki chłopców aż 2.000 zł.

Dobra też informacja wpłynęła od Marka Łuczaka z KWP w Szczecinie. Jego płyty z muzyką zostały sprzedane za 5.000 zł i te pieniadze też zasiliły zbiórkę.

Pomagamy zmienić  życie tych dzielnych małych bohaterów. Nadal mozemy dokonywać wpłat na konta zbiórek:

Razem możemy wiele …za tak niewiele

 

ZKS KMP/ WKS KWP/RD KMP

 

 

Powrót na górę strony