Aktualności

Szczecińscy policjanci promowali swój zawód

Policjanci z Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie spotkali się z uczniami Wojewódzkiego Zakładu Doskonalenia Zawodowego, zachęcając młodzież do rozważenia kariery w służbie policyjnej. Spotkanie było także inspiracją do podjęcia aktywnej rozmowy o przyszłości zawodowej.

Spotkanie skupiło się na prezentacji struktury Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, a policjanci omówili proces rekrutacji, wymagane wykształcenie i niezbędne dokumenty, które otwierają drogę do rozpoczęcia kariery w służbie mundurowej. Funkcjonariusze szczegółowo przedstawili również działalność poszczególnych wydziałów, zaznaczając różnorodność ścieżek kariery dostępnych w ramach struktur policyjnych.


To ważne spotkanie z młodzieżą, która jest na progu życiowej decyzji. Chcemy, aby wszyscy ci, którzy rozważają ścieżkę policjanta, mieli pełną wiedzę na temat naszej służby. Promujemy również aktywność fizyczną, zachęcając do odwiedzenia naszej hali sportowej, gdzie każdy kandydat może sprawdzić swoją sprawność na torze przeszkód. Spotkanie zakończyło się owocną wymianą spostrzeżeń, a uczniowie otrzymali nie tylko cenne informacje o pracy w Policji, lecz także inspirację do przemyślenia swojej przyszłości zawodowej.


Ścieżka zawodowa w Policji to nie tylko służba, to także pasja, możliwość rozwoju i awansu. Zachęcamy młodzież do zgłębienia tej tematyki i odkrycia fascynującego świata służb mundurowych. A tym, którzy chcieliby poznać szczegóły rekrutacji, polecamy poniższą stronę internetową, na której można znaleźć odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania:


ZKS KMP

  • Szczecińscy policjanci promowali swój zawód
  • Szczecińscy policjanci promowali swój zawód
  • Szczecińscy policjanci promowali swój zawód
Powrót na górę strony