Aktualności

17 osób poszukiwanych zatrzymali szczecińscy policjanci w ciągu 3 ostatnich dni

Szczecińscy funkcjonariusze tylko w ciągu trzech ostatnich dni zatrzymali 17 osób poszukiwanych do odbycia kary pozbawienia wolności. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili miejsca pobytu jedenastu pozostałych.

W ramach prowadzonych działań, funkcjonariusze mobilizują siły, starając się w jak najkrótszym czasie zlokalizować i zatrzymać osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Mundurowi, w trakcie codziennych obowiązków, dokładnie sprawdzają miejsca, w których podejrzewają obecność poszukiwanych, legitymując osoby i weryfikując ich status w policyjnych systemach.


W wyniku tych intensywnych poszukiwań szczecińscy policjanci zrealizowali zatrzymania 17 poszukiwanych osób, których nazwiska pojawiły się między innymi na listach gończych, a także nakazach doprowadzenia do aresztu lub zakładu karnego. Oprócz tego, funkcjonariusze ustalili miejsca pobytu kolejnych 11 poszukiwanych, przygotowując gruntowne podstawy do podjęcia dalszych czynności.

 

ZKS KMP

  • 17 osób poszukiwanych zatrzymali szczecińscy policjanci w ciągu 3 ostatnich dni
Powrót na górę strony