Aktualności

Nieodpowiedzialny tata wiózł dwóch małych synów. Był pod wpływem narkotyków i nie posiadał w ogóle uprawnień do kierowania pojazdami

Data publikacji 26.03.2024

Policjanci ze szczecińskiej drogówki zatrzymali nieodpowiedzialnego ojca, który kierował pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających i nie posiadając w ogóle uprawnień do kierowania. 31- latek wiózł w aucie dwóch synów: dwu miesięcznego oraz dwulatka. Lekkomyślny ojciec został zatrzymany a dzieci trafiły pod opiekę mamy.

Funkcjonariusze z Wydziału  Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie na ulicy Eskadrowej kontrolowali kierujących pod kątem posiadanych uprawnień oraz ich stanu trzeźwości.

Mundurowi zatrzymali kierującego Audi A3, do takiej właśnie kontroli. Okazało się, że 31- latek był pod wpływem środków odurzających. Badanie wykazało obecność marihuany w organizmie. Podczas dalszych sprawdzeń policjanci ujawnili, że mężczyzna w ogóle nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami a ponadto samochód, którym jechał nie miał aktualnych badań technicznych.

31- latek nie jechał sam, towarzyszami jego podróży była jego partnerka oraz  dzieci w wieku dwóch miesięcy i dwóch lat. Szczęśliwie chłopcom nic złego się nie stało.

Zachowanie tej pary z powiatu gryfińskiego było skrajnie nieodpowiedzialne i mogło zakończyć się tragedią. Oczywiście kierujący został zatrzymany i w najbliższym czasie, odpowie przed wymiarem sprawiedliwości za kierowanie pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających.

 

ZKS  KMP

Powrót na górę strony