Aktualności

#18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo

Prosto ze studia NiUS Radia Uniwersytetu Szczecińskiego po dwutygodniowej przerwie wracamy z kolejnym odcinkiem z serii „Bezpieczny Szczecin” Podcastu Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Tym razem porozmawiamy o cyberbezpieczeństwie i zagrożeniach związanych z korzystaniem z internetu.

Dziś goście specjalni – funkcjonariusze Centralnego Biura Zwalczania Cyberprzestępczości Zarząd w Szczecinie i szeroko rozumiane cyberbezpieczeństwo i cyberprzestępczość która stanowi jedno z największych i najbardziej rozwijających się zagrożeń dla bezpieczeństwa obywateli naszego kraju. Jest zjawiskiem narastającym i bardzo niebezpiecznym. Skuteczna walka z zagrożeniami płynącymi z sieci możliwa jest wyłącznie w warunkach, gdy organy ścigania nie ustępują cyberprzestępcom zarówno w technologii jak i w umiejętnościach. Na ten i inne, niezwykle pouczające tematy porozmawiamy w tym odcinku.

Przy okazji przypominamy również o dużym znaczeniu profilaktyki w przeciwdziałaniu przestępstwom w sieci. Warto więc zaglądać na nasze strony internetowe, na których eksperci radzą, w jaki sposób nie stać się ofiarą cyberprzestępców.


ZKS KMP

  • #18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo
  • #18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo
  • #18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo
  • #18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo

Nagranie audio _18_KMP_PODCAST_CYBERBEZPIECZENSTWO_320.mp3

Opis nagrania: #18 Podcast KMP – Cyberbezpieczeństwo

Powrót na górę strony