Aktualności

Agresywny syn wszczął awanturę domową i skończył w areszcie. Okazało się, że był poszukiwany

Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego pojechali na interwencję i zatrzymali 26 -latka poszukiwanego do odbycia kary pozbawienia wolności. Mieszkaniec Szczecina trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższych 15 dni.

Policyjna służba to nie tylko kontrole drogowe i przeprowadzane interwencje to także poszukiwanie i zatrzymywanie tych osób, które w celu uniknięcia zasądzonej kary ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości. Policjanci sprawdzają dokładnie wszystkie miejsca, w których mogą przebywać poszukiwani. Tym razem to zbieg okoliczności spowodował, że kolejny poszukiwany trafił za kratki.

Funkcjonariusze z Ogniwa Patrolowo - Interwencyjnego pojechali na teren Prawobrzeża, gdzie według zgłoszenia miało dojść do awantury domowej. Pod wskazanym adresem mundurowi zastali kobietę, która poinformowała, że jej syn wszczął awanturę, był bardzo agresywny, ale gdzieś się schował na terenie domu. Podczas interwencji policjanci znaleźli go w szafie w jednym z pomieszczeń. Szybko okazało się, że 26 – letni awanturnik jest poszukiwany do odbycia kary 15 dni pozbawienia wolności.

Mężczyzna od razu trafił do policyjnego aresztu, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego gdzie spędzi najbliższe dwa tygodnie.


ZKS KMP

Powrót na górę strony