Aktualności

Kolejne osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości są już w rękach mundurowych

Data publikacji 12.06.2024

Kolejni poszukiwani, którzy ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości nie cieszą się już wolnością. Szczecińscy policjanci zatrzymali między innymi pasażera motoroweru, który był poszukiwany i jechał z nietrzeźwym kierującym oraz 34-latka awanturującego się w domu. Był on poszukiwany czterema czynnymi podstawami.

Policjanci z Ogniwa Patrolowo- Interwencyjnego KMP w Szczecinie w czasie popołudniowej służby na Prawobrzeżu zauważyli mężczyznę jadącego na motorowerze, który poruszał się od prawej do lewej krawędzi jezdni. Zatrzymali do kontroli drogowej. Pasażerem był 50- latek, który jak się okazało był poszukiwany do odbycia kary ponad jednego roku pozbawienia wolności. Natomiast kolega z którym jechał  - kierujący motorowerem był nietrzeźwy. Badanie wskazało półtora promila alkoholu w organizmie

Kolejny z poszukiwanych wpadł podczas zgłoszonej awantury domowej. Na miejscu mundurowi wylegitymowali mężczyznę uczestnika kłótni, który jak się okazało był poszukiwany na podstawie czterech aktywnych podstaw do odbycia łącznej kary ponad 2,5 roku pozbawienia wolności.

 

ZKS KMP

Powrót na górę strony