Aktualności

Posiadali środki odurzające – teraz odpowiedzą za swoje zachowanie przed Sądem

Data publikacji 12.06.2024

Szczecińscy policjanci patrolując ulice miasta zwracali uwagę również na osoby, które mogą przy sobie posiadać środki zabronione. Tak też było w przypadku zatrzymanych mężczyzn, którzy posiadali przy sobie narkotyki. Teraz odpowiedzą za swoje zachowanie.

Pierwszy z nich wpadł  w ręce policjantów z Wydziału Wywiadowczego KMP w Szczecinie w centrum miasta, na jednym z parkingów. Podczas legitymowania 43- latek zachowywał się nerwowo, twierdził, że jest w Szczecinie tylko przejazdem, jedzie do pracy za granicę i czeka jedynie na kolegę.  Funkcjonariusze w saszetce, którą miał przy sobie ujawnili łącznie prawie 18  gramów środków odurzających. Mężczyzna został zatrzymany.

Kolejnych dwóch mężczyzn posiadających środki odurzające zatrzymali także szczecińscy policjanci „Wywiadowcy” w dzielnicy Pomorzany. Wylegitymowany 50 – latek jak się okazało miał przy sobie blisko 200 gramów środków odurzających. Jego kolega, równolatek dodatkowo okazało się, ze jest poszukiwany  przez Prokuraturę do ustalenia miejsca pobytu.  „Wywiadowcy” zabezpieczyli także telefony komórkowe i karty SIM.

Posiadanie substancji zabronionych prawem jest karalne, dlatego też  zatrzymani mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny.

 

 

ZKS KMP

Powrót na górę strony