Aktualności

Dociekliwość szczecińskich „Wywiadowców” doprowadziła do zatrzymania sprawców usiłowania włamania do kampera

Data publikacji 09.07.2024

Trzy osoby mające związek z usiłowaniem włamania do kampera zatrzymali policjanci z Wydziału Wywiadowczego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. Nie jest wykluczone, że mają one na swoim sumieniu jeszcze inne czyny zabronione.

Funkcjonariusze z Wydziału Wywiadowczego KMP w Szczecnie usłyszeli komunikat  radiowy dotyczący usiłowania włamania do kampera zaparkowanego na  terenie Niebuszewa.  Na miejscu funkcjonariusze zastali zgłaszającą, która powiedziała, ze w ostatnich kilku dniach doszło do kilku włamań do pojazdów w wyniku których, sprawcy ukradli będące w środku przedmioty.

Kobieta poinformowała funkcjonariuszy, że dziś także doszło do kolejnej próby włamania. Opisała zachowanie  sprawców oraz wskazała nagranie ze zdarzenia. Policjanci rozpoznali na nim dwie osoby, które były im już wcześniej znane z  licznych interwencji związanych z włamaniami.

Wywiadowcy natychmiast pojechali w miejsce, gdzie według ich wiedzy mogli przebywać sprawcy. Tam zastali 44 – latkę orz 48 - latka, których  wizerunki widzieli na nagraniu. Po chwili zatrzymali trzecią osobę. Policjanci z Niebuszewa będą teraz wyjaśniać związek tych osób z innymi włamaniami.

 

 

ZKS KMP

Powrót na górę strony