Aktualności

Zwracali uwagę na kradzieże rowerów. W ręce „Wywiadowców” wpadł jednak 50 –latek z narkotykami

Data publikacji 09.07.2024

50 – latek, który próbował uciec przed policjantami na hulajnodze okazało się, że miał w bagażu środki odurzające o łącznej wadze 100 gramów. Mężczyzna został zatrzymany i niebawem odpowie za ich posiadanie.

Szczecińscy „ Wywiadowcy” podczas popołudniowej służby zwracali uwagę na kradzieże rowerów na terenie miasta. Będąc w centrum zauważyli stojący na podwórku rower bez zabezpieczenia. Postanowili się temu przyjrzeć.

Po chwili zauważyli 50 – latka, którego znali z wcześniejszych interwencji i  wiedzieli, że może  posiadać przy sobie narkotyki. Postanowili go wylegitymować. Mężczyzna zauważył policjantów i zaczął uciekać na hulajnodze, która wcześniej prowadził. Nie odjechał jednak daleko bo został zatrzymany.

W trakcie kontroli bagażu „Wywiadowcy” znaleźli narkotyki o łącznej wadze 100 gramów. Dodatkowo szczecinianin miał przy sobie gotówkę, trzy telefony komórkowe.

Funkcjonariusze zabezpieczyli te przedmioty. 50- latek został zatrzymany i niebawem odpowie za posiadanie środków odurzających.

 

 

ZKS KMP

Powrót na górę strony