Aktualności

Dzięki szczecińskim policjantom ponad 7 kilogramów narkotyków nie trafi na rynek

Funkcjonariusze z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie, podczas realizacji zabezpieczyli znaczną ilość środków odurzających. Policjanci przejęli między innymi amfetaminę, marihuanę oraz metaamfetaminę. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 7 kilogramów zabronionych w Polsce środków. Mundurowi zatrzymali również mężczyznę, do którego należały narkotyki.

Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie podczas działań ukierunkowanych na zwalczanie przestępczości narkotykowej zabezpieczyli sporą ilość środków odurzających. W wyniku żmudnej i systematycznej pracy trafili na trop mężczyzny, który może trudnić się wprowadzaniem do obrotu zakazanych w Polsce środków.

Funkcjonariusze w ramach czynności przeszukali mieszkanie, w którym zabezpieczyli ponad 7 kilogramów środków odurzających, między innymi marihuanę, amfetaminę, metaamfetaminę oraz płynną amfetaminę. Na miejscu ujawnili również odzież z podrobionymi znakami towarowymi i półprodukty mogące służyć do wytwarzania narkotyków.

Mężczyzna został zatrzymany i będzie tłumaczył się w sądzie.

To kolejne zabezpieczone w tym roku narkotyki, które dzięki skutecznym działaniom policjantów z Wydziału do Walki z Przestępczością Narkotykową nie trafią w ręce osób nieświadomych zagrożenia. Policjanci przypominają, że środki odurzające są niebezpieczne dla życia i zdrowia, a ich posiadanie jest karalne. Aby uchronić siebie i swoich bliskich przed zagrożeniami związanymi z substancjami zabronionymi, warto przekazać informacje, dotyczące tego rodzaju przestępczości funkcjonariuszom z najbliższej jednostki. Informacje związane z zagrożeniami dotyczącymi przestępczości narkotykowej mogą być również zgłoszone przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa.


ZKS KMP

  • Dzięki szczecińskim policjantom ponad 7 kilogramów narkotyków nie trafi na rynek
  • Dzięki szczecińskim policjantom ponad 7 kilogramów narkotyków nie trafi na rynek
  • Dzięki szczecińskim policjantom ponad 7 kilogramów narkotyków nie trafi na rynek
Powrót na górę strony