Mianowania na wyższe stopnie w szczecińskiej Policji
Komendant Miejski Policji w Szczecinie, insp. Piotr Makuch, wraz ze swoim I Zastępcą, wręczył dziś akty mianowania na wyższy stopień służbowy sierżanta Policji. Wyróżnionych zostało 7 policjantów, którzy poprzez swoją sumienność, zaangażowanie i profesjonalizm w codziennej służbie zasłużyli na ten ważny krok w swojej karierze zawodowej.
W Komendzie Miejskiej Policji w Szczecinie odbyło się wręczenie aktów mianowania funkcjonariuszom, którzy uzyskali awans na stopień sierżanta Policji. W spotkaniu uczestniczyli również bezpośredni przełożeni wyróżnionych policjantów.
Mianowanie na wyższy stopień służbowy stanowi istotny etap w rozwoju zawodowym funkcjonariusza. Awans przyznawany jest policjantom spełniającym określone wymagania formalne, posiadającym odpowiedni staż służby oraz pozytywne opinie służbowe. Jest on wyrazem uznania za dotychczasową służbę, zaangażowanie oraz osiągnięcia w realizacji powierzonych zadań.
Komendant Miejski Policji pogratulował mianowanym funkcjonariuszom oraz życzył dalszych sukcesów i satysfakcji z pełnionej służby.
ZKS KMP