Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Od dzisiaj, w centrum naszego miasta będziemy mogli cieszyć się regionalnymi produktami podczas trwania Jarmarku Bożonarodzeniowego. Jest to cykliczna impreza zorganizowana dla mieszkańców regionu. Szczecińscy policjanci wzorem lat ubiegłych dbają o bezpieczeństwo uczestników imprezy.
Dodano: 02.12.2022 -
Mieszkańcy Szczecina mają jeszcze szansę, by w ramach akcji „Twoje Światła – Nasze Bezpieczeństwo” bezpłatnie sprawdzić i wyregulować oświetlenie w swoich pojazdach. Ostatnia szansa już jutro, w sobotę 3 grudnia!
Dodano: 02.12.2022 -
Policjanci Ruchu Drogowego zatrzymali 34 – letniego mężczyznę, który jadąc swoim BMW nie zatrzymał się do kontroli drogowej i rozpoczął ucieczkę. W trakcie pościgu kierujący stale zwiększał swoją prędkość, finalnie wypadając z łuku drogi i uderzając w drzewo. Po zatrzymaniu mieszkaniec powiatu łobeskiego miał na swoim sumienia także inne przewinienia.
Dodano: 02.12.2022 -
Wkrótce święta, jednak wcześniej czas intensywnych zakupów. I to właśnie w tych dniach trzeba być szczególnie ostrożnym. W sklepach i galeriach handlowych należy być czujnym, aby nie paść ofiarą złodziei. By uniknąć nieprzyjemnych sytuacji, szczecińscy policjanci dbają o bezpieczeństwo kupujących w czasie gorączki przedświątecznych zakupów.
Dodano: 02.12.2022