Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komisariatu Szczecin Niebuszewo podczas nocnej służby zauważyli Hondę stojącą na pasie ruchu pod prąd. Gdy podjęli interwencję, sytuacja przybrała dramatyczny obrót – kierująca zamiast się zatrzymać, ruszyła i zaczęła uciekać.
Dodano: 18.02.2025 -
Wczesnym rankiem wczoraj na ulicach miasta policjanci przeprowadzili wzmożone działania kontrolne w ramach akcji „Alkohol i Narkotyki”. Ich celem było eliminowanie z ruchu kierujących znajdujących się pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.
Dodano: 18.02.2025 -
To była prawdziwa walka z czasem. Policjanci z Komisariatu Szczecin Pogodno ogłosili alarm i zmobilizowali wszystkie siły, by odnaleźć zaginionego 90 - letniego mężczyznę. W poszukiwaniach uczestniczyli także wszyscy funkcjonariusze będący w służbie. Do działań zaangażowano również policyjnego psa tropiącego.
Dodano: 18.02.2025 -
Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego odwiedziła maluchy z Klubu Dziecięcego „Małe Rączki”, aby w formie zabawy przybliżyć im podstawowe zasady bezpieczeństwa. Spotkanie było pełne radości, śmiechu i ciekawych opowieści, a jego głównym celem było zaprezentowanie policjanta jako osoby, do której zawsze można zwrócić się o pomoc.
Dodano: 18.02.2025