Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W dniu 25.04.2023 r. w Szkole Podstawowej „ Słoneczna” na ul. Rydla 5 w Szczecinie policjantka z KP Szczecin Dąbie w Szczecinie przeprowadziła spotkanie edukacyjno-wychowawcze na temat cyberprzemocy oraz odpowiedzialności karnej nieletnich.
Dodano: 27.04.2023 -
Przed nami Majówka. Wielu z nas będzie przemieszczało się hulajnogą elektryczną. Jest to bowiem szybki i sprawny sposób poruszania się po mieście. Musimy pamiętać, że korzystając z tych urządzeń jesteśmy zobowiązani przestrzegać pewnych przepisów. Przypominamy jakie prawa i obowiązki wiążą się z używaniem hulajnóg elektrycznych.
Dodano: 27.04.2023 -
Funkcjonariusze Wydziału Prewencji Komisariatu Policji Szczecin-Dąbie przy wsparciu Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Szczecinie, OPP w Szczecinie, Straży Miejskiej, Straży Leśnej, przedstawicieli lokalnej społeczności Rady Osiedla Dąbie, przeprowadzili działania prewencyjne „Bezpieczne Osiedle” ukierunkowane na zapewnienie ładu i porządku na terenie Dąbia.
Dodano: 27.04.2023