Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W dniu 01 czerwca 2017 roku około godz. 16:00 w Szczecinie na skrzyżowaniu al. Wojska Polskiego i ul. Marii Skłodowskiej Curie doszło do wypadku drogowego. Kierujący samochodem osobowym marki Chrysler skręcając z al. Wojska Polskiego w ul. M. Skłodowskiej Curie nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu rowerem, który poruszał się po wyznaczonej ścieżce rowerowej. W wyniku zdarzenia kierujący rowerem doznał obrażeń ciała.
Dodano: 22.06.2017 -
Funkcjonariuszki z Komisariatu Policji Szczecin – Śródmieście przeprowadziły pogadankę z dziećmi z Oddziału Przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr 5 przy ul. Kr. Jadwigi 29 w Szczecinie.
Dodano: 22.06.2017 -
Sierż. Pencak Piotr i sierż. Łabaj Piotr z Komendy Powiatowej Policji w Choszcznie zwyciężyli w Finale Eliminacji Wojewódzkich XXIV Edycji Ogólnopolskich Zawodów Policjantów Prewencji - Turniej Par Patrolowych "Patrol Roku" i to oni będą reprezentować zachodniopomorski garnizon w Finale Ogólnopolskim Zawodów, który odbędzie się we wrześniu br. w Szkole Policji w Słupsku.
Dodano: 22.06.2017 -
Funkcjonariuszka z WP KMP w Szczecinie, spotkała się z najmłodszą grupą szkolną w SP nr 41 przy ul. Cyryla i Metodego 44 w Szczecinie.
Dodano: 22.06.2017