Aktualności
Rozmiar czcionki
-
W najbliższy poniedziałek szkoły zapełnią się dziećmi, które wypoczęte i pełne zapału rozpoczną nowy rok szkolny. Jak co roku, jeszcze przed pierwszym dzwonkiem, ruszy policyjna akcja „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjanci pojawią się przy szkołach, by pomóc najmłodszym bezpiecznie przejść przez jezdnię, przypomnieć im o obowiązujących na drodze zasadach oraz by zwrócić uwagę zmotoryzowanych na to, że po ulicach porusza się dużo więcej dzieci, zachowajmy zatem szczególną ostrożność i czujność.
Dodano: 01.09.2017 -
Policjanci z KMP w Szczecinie wspólnie z kolegami z KP Szczecin Nad Odrą ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn odpowiedzialnych za napady na osoby dostarczające pizze. Napastnicy odpowiadają za zbrodnie ponieważ do rozbojów używali noża. Funkcjonariusze znaleźli nóż kominiarki, a także odzyskali część pieniędzy i wartościowy telefon komórkowy.
Dodano: 01.09.2017 -
Wraz z nowym rokiem szkolnym rusza kolejna edycja programu ”Przyjaciele Gryfusia”. Szczecińscy policjanci odwiedzą pierwszoklasistów by przekazać im elementarne zasady bezpieczeństwa.
Dodano: 01.09.2017 -
Od czwartego września br., szczecińscy policjanci rozpoczynają działania pn. „Bezpieczna Droga do Szkoły”. Już od godzin rannych w rejonach szkół czuwać będą nad bezpieczeństwem najmłodszych i ich rodziców udających się na rozpoczęcie roku szkolnego.
Dodano: 01.09.2017