Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Policjanci z Pogodna aktywnie uczestniczyli w festynie rodzinnym zorganizowanym przez Radę Osiedla Krzekowo Bezrzecze. Podczas pikniku policjanci promowali między innymi zawód policjanta, bezpieczne poruszanie się po drogach, a dla najmłodszych przygotowali wiele niespodzianek i pokaz policyjnego sprzętu. Z kolei na Rodzinnych Ogrodach Działkowych „Skarbówka” funkcjonariusze omówili z seniorami metody działania oszustów na „wnuczka/policjanta”. Była to świetna okazja do spotkania mundurowych z lokalną społecznością i poruszania ważnych kwestii bezpieczeństwa.
Dodano: 06.09.2022 -
Akcja „Idę bezpiecznie do szkoły” była prowadzona przez Panią Anetę Boroń, która jest menagerem sklepu Auchan. Do wspólnej akcji zostali zaproszeni funkcjonariusze szczecińskiej drogówki. Działania były skierowane przede wszystkim do najmłodszych uczestników ruchu drogowego oraz uczniów szkół podstawowych, którzy w miniony czwartek rozpoczęli rok szkolny. W czasie akcji policjanci wspólnie z przedstawicielką sklepu wręczali elementy odblaskowe w postaci zawieszek oraz słodkiej niespodzianki.
Dodano: 06.09.2022 -
Kolejny raz policjanci nie dopuścili do tego, aby osoba znajdująca się w kryzysie emocjonalnym targnęła się na własne życie. Tym razem mundurowi z Ogniwa Patrolowo Interwencyjnego Komendy Miejskiej dzisiejszej nocy uratowali młodą kobietę, która usiłowała popełnić samobójstwo. Szybkie i zdecydowane działanie policjantów zapobiegło tragedii. Pamiętajmy, nie zawsze musimy sami mierzyć się z kryzysową sytuacją, która wydarzyła się w naszym życiu – warto skorzystać z pomocy specjalistów.
Dodano: 06.09.2022