Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Rowerem prosto do aresztu - dzięki reakcji dzielnicowego po służbie
Dzielnicowy z Komisariatu Policji Szczecin Pogodno w czasie wolnym od służby zatrzymał 39 letnią cyklistkę, która okazała się być nietrzeźwa. Ponadto kobieta była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności.
-
30 poszukiwanych ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości „wpadło” w ręce szczecińskich policjantów
Szczecińscy funkcjonariusze w czasie weekendu zatrzymali 30 poszukiwanych. Wszyscy od dłuższego czasu ukrywali się przed wymiarem sprawiedliwości.
-
Zaangażowanie i troska dzielnicowych z Pogodna pozwoliła szybko odnaleźć zaginionego chłopca
Dzielnicowi z Komisariatu Szczecin Pogodno odnaleźli 8 latka w niespełna godzinę od informacji o zaginięciu. Chłopiec cały i zdrowy trafił pod opiekę mamy.
-
Wędkowali w obrębie ochronnym, teraz czeka ich postępowanie
Dwaj mężczyźni łowili ryby bez zezwolenia na Kanale Cegielinka mimo, że utworzono tam obręb ochronny. Policyjni „wodniacy” zareagowali bez chwili zawahania. Pechowi wędkarze za złamanie zakazu usłyszą zarzuty.
-
Podsumowanie świątecznych wyjazdów i powrotów „Wielkanoc 2023”
Przez cały okres Świąt Wielkanocnych nad bezpieczeństwem na drogach czuwali szczecińscy policjanci, których głównym zadaniem była pomoc kierującym w spokojnym dotarciu do celu podróży. Wstępny bilans tegorocznych wyjazdów świątecznych pokazuje, że w okresie od 7 do 11 kwietnia 2023 roku doszło do 2 wypadków drogowych, w którym 2 osoby zostały ranne. Nikt nie zginął.
-
Świąteczne życzenia kierownictwa KWP Szczecin
-
ŻYCZENIA WIELKANOCNE KOMENDANTA MIEJSKIEGO POLICJI W SZCZECINIE
-
Bezpieczna Wielkanoc- kilka porad
Przed nami okres przedświątecznej gorączki zakupów, biegania po sklepach, a potem upragnione przez wielu Święta Wielkanocne, w czasie których odwiedzamy rodzinę i wyjeżdżamy by odpocząć. Zaaferowani tym wszystkim często zapominamy o najważniejszym: o szeroko pojętym bezpieczeństwie.
-
Szczecińscy policjanci wyeliminowali z dróg kolejnych amatorów jazdy „na podwójnym gazie”. Bądźmy odpowiedzialni i rozsądni podczas świątecznego podróżowania
Osoba kierująca pojazdem pod wpływem alkoholu jest poważnym zagrożeniem na drodze. Nieważne czy wsiadając za kierownicę zamierzamy odbyć krótką podróż, czy pokonać setki kilometrów. W Wielką Sobotę, podczas porannych działań „Trzeźwość”, policjanci ze Szczecina zatrzymali kolejne osoby, które wsiadły za kierownicę na tzw. „podwójnym gazie”. Apelujemy aby podczas świątecznych wyjazdów zachować się odpowiedzialnie i nie wsiadać do samochodu po spożyciu alkoholu.
-
Pasażer, który podawał fałszywe dane był poszukiwany listem gończym, miał też przy sobie narkotyki
23- latek z powiatu gryfickiego „wpadł” podczas kontroli drogowej. Był pasażerem sprawdzanego przez policjantów pojazdu. Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany listem gończym. Wcześniej podawał funkcjonariuszom fałszywe dane. Miał też przy sobie środki odurzające.