Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Cykl spotkań z uczniami szkół podstawowych
Policjantka z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą przeprowadziła prelekcje z uczniami Szkoły Podstawowej, przy ul. Złotowskiej 86 w Szczecinie. Głównym tematem spotkania było uświadomienie młodzieży na temat odpowiedzialności prawnej i zagrożeń w sieci.
-
XVII Mistrzostwa Polski Policji w Biegu Maratońskim
Już po raz siedemnasty policjanci wspólnie z najlepszymi zawodnikami i zawodniczkami z całej Polski i świata uczestniczyli w maratonie w Dębnie. W trakcie 46 edycji międzynarodowych zmagań na starcie stanęło blisko 2300 zawodników, w tym 111 policjantek i policjantów z całego kraju.
-
O narkotykach z uczniami Zespołu Szkół Ogrodniczych
Policjantka z Komisariatu Szczecin Dąbie na początku kwietnia odwiedziła wychowanków internatu, przy Zespole Szkól Ogrodniczych w Szczecinie. W czasie spotkania mundurowa poruszyła tematykę zażywania narkotyków i dopalaczy przez młodzież.
-
Spotkanie z policjantami
Wczoraj Asystent do Spraw Nieletnich z Komisariatu Niebuszewo sierż. sztab. Biegun Tomasz oraz dzielnicowy st. sierż. Bartłomiej Wesołowski, odwiedzili młodzież ze Szkoły Podstawowej nr 69 przy ul. Zamoyskiego w Szczecinie. Głównym tematem prowadzonego przez mundurowych spotkania był prowadzony przez MSWiA program pn. „Narkotyki i dopalacze zabijają”.
-
Bezpieczne Osiedle na terenie Nad Odry
Wczoraj Dzielnicowi z Komisariatu Szczecin Nad Odrą w ramach popołudniowej obchodowej służby wspólnie z funkcjonariuszami Straży Miejskiej przeprowadzili cykliczne działania pn. „Bezpieczne Osiedle”.
-
Po pierwsze ostrożność – Patrz i Słuchaj
Policjantka z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie odwiedziła uczniów Szkoły Podstawowej nr 63 przy ul. Grodzkiej w Szczecinie, by porozmawiać o bezpieczeństwie na drogach. I choć obowiązujące zasady i przepisy ruchu drogowego są dobrze znane najmłodszym, to sami przyznają, że poruszanie się po drogach jako pieszy uczestnik ruch nie jest rzeczą prostą.
-
Spotkanie policjantki z uczniami Szkoły Podstawowej
Wczoraj mundurowa z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą przeprowadziła kolejne profilaktyczne spotkanie z uczniami podstawówki. Głównym tematem prelekcji było uświadomienie młodzieży na temat zagrożeń czyhających w internecie.
-
Wandal zatrzymany na gorącym uczynku
Dzielnicowi z Komisariatu Policji Szczecin Niebuszewo podczas obchodu rejonu służbowego, na gorącym uczynku zatrzymali 20 – latka, który w centrum miasta malował graffiti. Mężczyźnie za niszczenie mienia grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
-
Otwarcie sezonu rowerowego!
Komenda Główna Policji rozpoczęła ogólnopolską akcję informacyjno - edukacyjną pn. „Jednośladem bezpiecznie do celu”. To już kolejna ogólnopolska akcja informacyjno-edukacyjna na rzecz poprawy bezpieczeństwa w ruchu drogowym. Tym razem skierowana jest przede wszystkim do użytkowników jednośladów, których liczba znacząco wzrosła przez ostatnie lata.
-
„Inspirujące wtorki w Centrum Seniora” - spotkanie w szczecińskim Słowianinie.
Funkcjonariuszki z Wydziału Prewencji KMP w Szczecinie, spotkały się wczoraj z uczestnikami „Inspirujących Wtorków w Centrum Seniora”, w Domu Kultury „Słowianin” przy ul. Korzeniowskiego w Szczecinie.