Aktualności
Rozmiar czcionki
-
Bezpieczna Wielkanoc – cały czas dbamy o bezpieczeństwo. Szczecińscy policjanci wyeliminowali z drogi kilku nieodpowiedzialnych kierujących
Szczecińscy policjanci cały czas dbają o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Zwracają uwagę przede wszystkim na trzeźwość kierujących oraz prędkość z jaką się poruszają. Podczas tych świątecznych dni zatrzymali 10 nieodpowiedzialnych kierowców, którzy wsiedli za kółko pod wpływem alkoholu lub podobnie działającego środka. W ręce mundurowych „ wpadli” także piraci drogowi, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną prędkość.
-
Życzenia Świąteczne Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie
Życzenia Świąteczne Komendanta Miejskiego Policji w Szczecinie
-
Dbamy o bezpieczeństwo na drogach w tym świątecznym czasie - bądźmy rozważni
W trosce o bezpieczeństwo osób podróżujących po drogach naszego miasta , w tym świątecznym czasie szczecińscy policjanci dbają o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników dróg. Nie będzie tolerancji dla kierujących pod wpływem alkoholu lub środków odurzających oraz piratów drogowych łamiących przepisy ruchu drogowego.
-
Oszuści nie próżnują ! Bądźmy czujni - ostrzegajmy swoich najbliższych, szczególnie seniorów!
Oszuści niestety nie próżnują i ponownie dzwonią nie tylko do seniorów, odbierając oszczędności życia. Dlatego policjanci przypominają, by rozmawiać z członkami naszych rodzin, szczególnie z seniorami o metodach działań przestępców. Plakaty o tej tematyce mundurowi zwiesili w miejscach do których udają się też osoby starsze.
-
Policjant w czasie wolnym od służby zatrzymał pijanego kierowcę
Wczoraj wieczorem dyżurny Komisariatu Policji w Mierzynie został powiadomiony o zatrzymaniu nietrzeźwego kierowcy. Zgłaszającym okazał się policjant po służbie, który zainterweniował w momencie, gdy zauważył niebezpieczeństwo na drodze.
-
Przyjechał ciężarówką na rozładunek – miał ponad promil alkoholu w organizmie
37- latek, który przyjechał ciężarówką do jednej z firm w dzielnicy Pomorzany, na rozładunek był nietrzeźwy. Badanie wskazało ponad promil alkoholu w organizmie. Kierowca stracił już prawo jazdy.
-
Świąteczne życzenia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i jego zastępców
Świąteczne życzenia od Komendanta Wojewódzkiego Policji w Szczecinie i jego zastępców
-
Życzenia Komendanta Głównego Policji z okazji Świąt Wielkanocnych
Komendant Główny Policji insp. Marek Boroń w imieniu własnym oraz kierownictwa polskiej Policji zwraca się do policjantów, policjantek, pracowników cywilnych, emerytów i rencistów policyjnych oraz przedstawicieli związków zawodowych oraz organizacji pozarządowych przekazując najlepsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.
-
Życzenia Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z okazji Świąt Wielkanocnych
Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji Marcin Kierwiński wszystkim funkcjonariuszkom, funkcjonariuszom i pracownikom cywilnym Policji składa życzenia z okazji Świąt Wielkiej Nocy.
-
Uciekli do pociągu – mieli przy sobie środki odurzające
Dwóch 22 – latków widząc na dworcu PKP w Szczecinie policjantów uciekło przed mundurowymi do stojącego na peronie pociągu. Przyczyną tego zachowania był fakt, iż posiadali środku odurzające. Mężczyźni zostali zatrzymani i teraz odpowiedzą za swoje postępowanie