Aktualności
Rozmiar czcionki
-
„Aktywne Prawobrzeże” z policjantami z Dąbia
Policjanci z Komisariatu Szczecin Dąbie w ramach działań profilaktycznych spotkali się z młodzieżą oraz gronem pedagogicznym Szkół Podstawowych w Szczecinie.
-
Dzisiaj 1 listopada – Dzień Wszystkich Świętych. Jest to kolejny dzień wytężonej pracy szczecińskich policjantów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich zmotoryzowanych i pieszych
Policyjne działania w związku z „Wszystkich Świętych” trwają już kolejny dzień. Funkcjonariusze są obecni zarówno na drogach, jak i w ścisłym rejonie cmentarzy, aby dbać o bezpieczeństwo wszystkich, którzy w aurze zadumy i refleksji udają się na nekropolie. Sprawny razem, aby ten czas był bezpieczny.
-
Nie dla wszystkich „Trzeźwy poranek” w ramach działań „Wszystkich Świętych” był trzeźwy. W ciągu dwóch ostatnich dni w Szczecinie wpadło 8 kierowców pod wpływem alkoholu
Wzmożone kontrole na drogach od piątku 28 października prowadzi szczecińska Policja. Funkcjonariusze dbają o bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Tylko w niedzielę i poniedziałek do późnych godzin popołudniowych mundurowi wyeliminowali ze szczecińskich dróg ośmiu kierowców pod wpływem alkoholu i narkotyków. Nie zabrakło również tych, którzy przepisy dotyczące ograniczenia prędkości mają za nic - część z nich straciła już prawo jazdy.
-
Policyjna para w czasie wolnym od służby ujęła sprawczynię kradzieży
Zawód policjanta uczy czujności i umiejętności szybkiego wyciągania wniosków. Będąc policjantem inaczej obserwuje się otoczenie, zauważa się rzeczy, zachowania, na które większość osób nie zwróciłaby uwagi. Para szczecińskich policjantów w czasie wolnym od służby ujęła sprawcę kradzieży sklepowej.
-
Za nami trzy dni policyjnych działań „Wszystkich Świętych”
Trwają intensywne działania szczecińskich policjantów związane z zapewnieniem bezpieczeństwa osób odwiedzających groby bliskich. Ruch kołowy i pieszy w rejonie nekropolii jest już bardzo duży. Ale największe natężenie dopiero przed nami. Pamiętajmy, aby towarzysząca nam w tych dniach nostalgia i zaduma nie uśpiły naszej czujności. Zachowajmy w tym czasie szczególną ostrożność, by nie spotkały nas przykre niespodzianki.
-
Kolejny dzień wytężonej pracy szczecińskich policjantów, którzy czuwają nad bezpieczeństwem wszystkich zmotoryzowanych i pieszych
Akcja „Wszystkich Świętych” trwa już kolejny dzień. Policjanci są obecni zarówno na drogach jak i w ścisłym rejonie cmentarzy, aby dbać o bezpieczeństwo wszystkich, którzy w aurze zadumy i refleksji udają się na nekropolie.
-
Wszystkich Świętych – jesteśmy i pomagamy
Za nami pierwszy dzień działań „Wszystkich Świętych”. Jesteśmy po to, aby dbać o bezpieczeństwo odwiedzających groby bliskich i w każdej chwili nieść pomoc oraz służyć radą. Sprawny razem, aby ten czas był bezpieczny.
-
Czerwone światło dla pijanych kierowców! Skuteczne działania szczecińskiej Policji podczas działań „Wszystkich Świętych”
Wzmożone kontrole na drogach od piątku prowadzi szczecińska Policja. Policjanci czuwają nad bezpieczeństwem w ruchu drogowym. Dzisiejszego poranka mundurowi wyeliminowali z dróg trzech kierowców znajdujących się w stanie nietrzeźwości i działania niedozwolonych substancji . Sprawny razem, aby czas „Wszystkich Świętych” był bezpieczny.
-
Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo na drodze (FILM)
Okres Wszystkich Świętych to trudny czas dla wszystkich uczestników ruchu drogowego. Szybko zapadający zmrok, opady deszczu, utrzymująca się gęsta mgła znacznie ograniczają widoczność, co często prowadzi do zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. Zadbajmy więc o to, aby być dostatecznie widocznym!
-
Wspólnie zadbajmy o bezpieczeństwo w okresie Wszystkich Świętych
Okres Wszystkich Świętych to trudny czas dla wszystkich uczestników ruchu drogowego a dla policjantów okres wytężonej pracy. Wszystko po to, aby zapewnić bezpieczeństwo zarówno kierującym pojazdami, jak i pieszym.